نورالله جویا خبرنگار راه‌یابی حسینعلی حاجی دلیگانی را به مجلس یازدهم تبریک گفت
طی پیامی نورالله جویا خبرنگار و فعال مدنی راه‌یابی حسینعلی حاجی دلیگانی را به مجلس یازدهم تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نورالله جویا رومه‌نگار و فعال مدنی طی پیامی راه‌یابی حسینعلی حاجی دلیگانی را به مجلس یازدهم تبریک گفتند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ

در حقیقت ‏خدا وضع قومى را تغییر نمی‌دهد تا آنان خودشان وضع خود را تغییر دهند. (رعد، آیه ۱۱)

مردم شریف و شهیدپرور شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار

سلام و درود خداوند بر شما که بار دیگر با حضور در انتخابات  یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همدوش و همراه با آحاد ملت در مسیر سربلندی ایران عزیز فخرآرایى کردید و پای بندی خود را به ولایت و آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدای گران‌قدر را نشان دادید.
در این روزها که انتخابات و فرایند شمارش آراء به پایان رسیده و شما مجدداً به برادر عزیز آقای حسینعلی حاجی دلیگانی برای بار سوم جهت ورود به بهارستان یازدهم اعتماد کردید، اگرچه بسیاری به‌رسم معمول به او تبریک می‌گویند، اما این‌جانب فارغ از تبریک و تعارفات رایج در جامعه، بیان مسائل و موضوعاتی را لازم و ضروری می‌دانم و معتقدم تبریک صادقانه و عاری از تعارفات را زمانی می‌توان به نماینده حوزه انتخابیه در مجلس گفت؛ که وی توفیق یابد به دستاوردهای زیر در شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار دست پیدا کند؛
ابتدا به ساکن نماینده‌ای شایسته تبریک است که حسب فرمایش رهبر معظم انقلاب امام ‌ای؛
«ساده‌زیستی، پاک دستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت، ترجیح منافع ملی برخواست شخصی و جناحی، ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانه، واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و خائنان، منش جهادی در اندیشه و عمل و در یک جمله کار برای خدا و در راه خدمت به خلق خدا را برنامه دائمی خود در دوران زودگذر مسئولیت خویش بداند و به هیچ قیمت از آن تخطی نکند»
زمانی می‌توان به آقای حاجی دلیگانی تبریک گفت؛ که بتواند در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به‌خصوص رفع مشکلات جوانان گام‌های اساسی بردارد و زخم کهنه قوم‌گرایی را در منطقه بهبود بخشد.
تبریک، زمانی می‌توان به آقای حاجی دلیگانی گفت؛ که همچون گذشته مدافع حقوق نقاط محروم و پابرهنگان و مستضعفان دو شهرستان یاد شده در عمل باشد.
از نظر من نماینده‌ای را می‌توان شایسته تبریک دانست که در جهت شکوفایی همه ظرفیت‌های منطقه تلاش کند و در جهت حل مشکلات مردم از تمامی ظرفیت‌های خود استفاده نماید و تنها متعلق به یک قشر یا جناح خاص نباشد.
من زمانی به آقای حاجی دلیگانی از صمیم قلب تبریک خواهم گفت؛ که در گام نخست نماینده کسانی باشد که به او رأی نداده‌اند و در گام دوم برای انتقاد منتقدان ارزش و احترام قائل باشد.
من اگرچه به‌رسم معمول و از سر تعارف به آقای حاجی دلیگانی تبریک می‌گویم اما تبریک واقعی را زمانی خواهم گفت که او را در مجلس همچون گذشته در کسوت مدافع حریم دین، ولایت، انقلاب و مردم ببینم.
من امیدوارانه به انتظار می‌نشینم تا روزی که پیام تبریکی صادقانه برای شما ارسال کنم. در پایان به‌نوبه خود این پیروزی را خدمت جنابعالی، خانواده محترم و همراهان تبریک عرض نموده و موفقیت جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

نورالله جویا

خبرنگار و مدیر مسؤول پایگاه خبری صدای جویا

۳ اسفندماه ۱۳۹۸

انتهای پیام/ج

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تبریک ,دلیگانی ,حاجی ,مجلس ,جویا ,آقای ,حاجی دلیگانی ,حسینعلی حاجی ,نورالله جویا ,آقای حاجی ,یازدهم تبریک ,مجلس یازدهم تبریک ,حاجی دلیگانی تبریک ,یازدهم تبریک گفتند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کودک من طراحی سایت,طراحی وب سایت,فروشگاه اینترنتی,سئو,بهینه سازی سای تونل آزادی پزشک دهکده فلزياب Sara reportageads محتواهای بازاریابی "روزان نوشت"